nalej se aktualności front

Nalej Se w nowej odsłonie

Od 23-go czerwca Nalej Se działa w nowej lokalizacji przy ul. Podgórskiej 34, na terenie Galerii Kazimierz w Krakowie. BW został rozbudowany z 12-tu do 24-ech kranów. Nowa oferta jest absolutnie unikatowa: piwa kraftowe, wina, szprycery, mocne alkohole, wszystkiego możemy tu sobie nalać samodzielnie w dowolnej ilości. Do tego korzystając z aplikacji mobilnej błyskawicznie doładujemy kartę, bez konieczności stania przy barze, a program lojalnościowy naliczy punkty, które zamienimy na dodatkowe doładowania.
Otwarciu nowej lokalizacji towarzyszyły tłumy gości. Nalej Se od początku swojej działalności przyciągało dużo zainteresowania i z miejsca stało się bardzo popularne. Właściciele zdecydowanie postawili na ideę pubu całkowice samoobsługowego i to podejście znakomicie się sprawdza.
Zastanawiacie się nad inwestycją w BW? Szukacie inspiracji jak to zrobić?
Zapraszamy do Nalej Se, zobaczcie na żywo jaki potencjał ma samoobsługowa ściana do wszelkiego rodzaju alkoholi. Jeżeli wcześniej skontaktujecie się z nami, to będzie okazja do spotkania i rozmowy, pokażemy Wam też jak cały ten system funkcjonuje od zaplecza.
Do zobaczenia w Nalej Se ! 😊🍻